Zagrava Games відкриває художню студію

Художня студія від Заграва - це шанс для рівнян не лише розвинути свою творчість разом із професійними викладачами, а й отримати можливість подальшого працевлаштування у компанії.

У програмі - курс уроків академічного рисунку, живопису та комп'ютерної графіки.

Заплановано проведення занять щотижня у понеділок, середу та п'ятницю по три академічні години кожне. Група працюватиме у професійно обладнаній студії в офісі Заграви, а перший курс розпочинається вже 10 серпня.

Вимоги: вік від 18 років

Кількість місць на один курс обмежена, тому відбір буде проводитися на основі ваших резюме та портфоліо.

Залишити заявку можна тут: https://bit.ly/ZG_artstudio

Для уточнення інформації звертайтеся у приватні повідомлення або на пошту pr@zagravagames.com.

Zagrava Games ось уже кілька років є однією з найбільших ігрових студій в Західній Україні. Засновник та активний учасник Rivne IT cluster з початку стоворення в 2018 році.

Історія розпочалася ще у 2003 році зі студії Friends Games. Згодом вона перетворилася на внутрішню студію компанії Oberon Media / I-Play. В 2009 році компанія почала самостійну діяльність, здобула величезний досвід та долучилися до випуску десятків ігор-хітів.

За останнє десятиліття тут зібрали чудову команду та випустили понад півсотні проектів для клієнтів з 11 країн та ще десяток своїх власних. Основний напрямок — це казуальні ігри для широкої аудиторії.

У 2019 році розпочалася співпраця з гігантом сучасної гейм-індустрії — компанією Playrix. Наразі Zagrava Games працює над спільним проектом та завжди раді приймати до себе нові таланти!

Поділитися проектом