Підписали меморандум про запуск освітнього проекту для школярів Рівненщини

Сьогодні наш учасник Global Grid for Learning підписав меморандум за сприянням Rivne IT Cluster з Департаментом освіти й науки Рівненської ОДА щодо запуску нового освітнього проекту!

Відтепер наша область стала пілотною у соціальному проєкті, який допоможе старшокласникам долучитися до ІТ. Освітяни Рівненщини розпочали співпрацю з некомерційною корпорацією «Global Grid For Learning».

«Це соціальна ініціатива для старшокласників. Ми впроваджуємо безкоштовні курси з ІТ-технологій, які стануть першим кроком у майбутній кар’єрі. Такі заняття триватимуть від 3 до 6 місяців. По їх завершенню підлітки отримають сертифікати», - розповів генеральний менеджер з технологій компанії Олександр Стасюк.

Голова правління рівненського ІТ-кластеру В’ячеслав Мельник зазначив, що у такий непростий час необхідно ще більше підтримувати підлітків. Саме така можливість дистанційно отримувати знання і вміння допоможе знайти себе. До 1 вересня вже буде результат.

«Ми маємо масштабувати на теренах області цей проєкт. Важливо, аби випускники мали змогу продовжити розвиток здібностей, увійти у цифрову освітню інфраструктуру. Курси проводитимуть за допомогою спеціальної освітньої платформи», - підсумував директор департаменту освіти і науки РВА Петро Коржевський.

Поділитися проектом