Zagrava Games: літній GameDevCamp
Zagrava Games
Вхід вільний
  • понеділок, 15 червня з 14:00 до 18:00, 19 червня
  • вулиця Гагаріна, 18Б, Rivne, 33022

Відчуваєш, що хочеш створити свою гру, але не маєш команди чи боїшся почати?
Зроби цей перший крок разом із Zagrava!

Саме для вас - талановитої молоді - ми відкриваємо літній GameDev табір. Не пропустіть можливість дізнатися цього літа щось корисне!

Для кого цей табір:
Для учнів 9-11 класів шкіл Рівного, які цікавляться розробкою ігор

Де? Як? Коли?
Тривалість “зміни” - 5 робочих днів. Усі активності будуть відбуватися на базі Zagrava Games - у просторому офісі за адресою Гагаріна 18б. Заняття будуть проводитися щодня з 14:00 до 18:00. Перша команда розпочне 15 червня.

Як туди потрапити?
Для початку необхідно заповнити реєстраційну форму, у якій треба буде вказати базову інформацію про себе та прикріпити мотиваційне есе, на основі якого ми будемо проводити відбір. Формат подачі ви може обрати самостійно:
1) мотиваційний лист. Мінімальний об'єм листа: 200 слів. У ньому вам потрібно розповісти, чому ви хочете потрапити до табору та які вміння/навички допоможуть вам разом з командою та менторами зробити гру
АБО
2) зняти мотиваційне відео, відповідаючи на ті ж запитання, що і у есе. Відео має бути не коротше однієї та не довше трьох хвилин.
Обидва формати є рівноцінними.
Посилання на форму: https://bit.ly/ZG_DevCamp

Що ми будемо робити?
Протягом “зміни” ви та ваша команда дізнаєтеся про те, як створюються комп'ютерні ігри з нуля. Наші ментори розкажуть вам про специфіку сфери гейм-деву та кожного його напрямку, а на практичних заняттях допоможуть вам використати набуті знання та спільними з командою зусиллями створити прототип гри, яку в майбутньому ви зможете доробити та реалізувати. На вас чекає тиждень брейнштормів, нових знань, досвіду та відкриттів!

Важливо: кількість місць обмежена.
Подати заявку можна буде до 23:59 неділі 7 червня. Протягом наступного тижня після дедлайну усіх аплікантів буде повідомлено про результати відбору.

Ми будемо раді відповісти на ваші запитання:)

Поділитися проектом