Презентація цифрового рішення регулювання паркувань, розробленого студентами з Рівного
Майстерня Міста
Вхід вільний
  • четвер, 02 червня з 11:00 до 13:00
  • вул. Лермонтова 6, м. Рівне

Команда студентів нашого міста проаналізувала міжнародний досвід впровадження сервісу паркування, трафік і проблемні зони на автошляхах у Рівному. У такий спосіб вони зібрали інформацію та створили спеціальний цифровий сервіс для регулювання паркувань. Планується, що рішення запобігатиме "антисоціальному" розміщенню автомобілів і дозволить якісно організувати паркомісця.

Презентація проєкту відбудеться 2 червня 2022 року об 11 год за адресою вул. Лермонтова 6, м. Рівне (Майстерня міста).

  • До участі в заході запрошені представники міської влади, представники IT-компаній та інші учасники ІТ-кластеру Рівного, журналісти та інші зацікавлені особи.
  • На зустрічі організатори розкажуть: про підхід сервісу регулювання паркувань, етапи розробки, впровадження цифрового рішення, плани та бізнес-модель.
  • Учасники заходу запрошуються до відкритої дискусії.

➡ ДОВІДКОВО:
У грудні 2021 року учасники ІТ-кластеру Рівного, компанія РЕНОМЕ СМАРТ спільно з інжиніринговою лабораторією “Ноосфера” та НУВГП, запустили освітню платформу RenomeLab, для студентів місцевих вишів. Його мета - допомогти молодим спеціалістам перейти від теорії до практики на реальних завданнях.
Автори стартапу входять до складу другої групи проекту. Це 6 студентів 2-4 курсу місцевих закладів освіти. Шлях від ідеї до готового рішення вони подолали за півроку.
Зараз команда шукає інвестиції для реалізації ідеї.

Поділитися проектом