2 Hours Design Battle. Рівне
Платформа взаємодій «Простір»
Вхід вільний
  • субота, 31 жовтня з 14:00 до 20:00
  • Соборна 11, м.Рівне

2 Hours Design Battle. Рівне

Шанс потрапити у фінал грандіозного шоу 2 Hours Design Battle, де учасники відбіркових турів змагатимуться за звання найкращого веб-дизайнера України.

Останній відбірковий тур 2 Hours Design Battle відбудеться 31 жовтня у м. Рівне в OpenOffice ГО “Платформа взаємодій “Простір”.

У зв'язку із пандемією, подія буде гібридного формату. За звання найкращого в Рівному будуть змагатися у форматі офлайн - рівняни та у форматі онлайн - учасники інших міст (усі мають попередньо пройти відбір).

Під час Design Battle дизайнери отримають ТЗ від журі та матимуть лише 2 години на його виконання. Вболівати, спостерігати та заглядати у девайси учасників можна буде без перешкод під час life-трансляції.

Журі теж працюватиме віддалено і, доки оцінюватиме роботу дизайнерів, наші учасники слухатимуть лекцію «Формування та розвиток портфоліо» від Анатолія Попеля, CEO креативної платформи CASES.

Згодом результати і та-дам!!! Ми дізнаємося ім’я переможця, який потрапить на корабель щасливчиків наймасштабнішого шоу в історії 2 Hours Design Battle. Найсильніші веб-дизайнери України візьмуть участь у фінальному поєдинку, і ім’я йому — Битва Міст.

Реєстрація учасників:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLScXaE.../viewform

Реєстрація онлайн глядачів:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf2hOWYLnCrm9.../viewform

Подія проходить в рамках Rivne Design Days за підтримки Управління економіки міста Рівне

Поділитися проектом